مهاجرت سرمایه گذاری

Immigration through Investment in Quebec

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در استان کبک

این سرمایه گذاری ویژه مدیران وصاحبان مشاغل است و نیازی به دانستن ومدرک زبان انگلیسی یا فرانسه ندارد وسرمایه گذار قادر خواهد بود در هر نقطه از کانادا زندگی کند . در این نوع سرمایه گذاری ، متقاضی متعهد می گردد که مبلغ 330 هزار دلار کانادا در اختیار دولت کانادا قرار دهد که این مبلغ غیر قابل برگشت است. پس از این سرمایه گذاری خود فرد متقاضی وهمه اعضای خانواده او قادر به کسب اقامت دایم کانادا خواهند شد البته لازم نیست که متقاضی ، سرمایه گذاری دیگری در کانادا بکند.

متقاضی می بایست حداقل 2 سال سابقه/تجربه کار دریکی از شرکتهای کشاورزی ، تجاری یا صنعتی داشته باشد که این شرکت حداقل 2 نفر کارمند تمام وقت در اختیار داشته باشد.

شرط دیگر برای ویزای سرمایه گذاری در کبک ،این است که متقاضی و همسرش روی هم بتوانند توان مالی معادل 2 میلیون دلار کانادا بصورت نقد در حساب بانکی خود یا بصورت املاک به سفارت کانادا نشان دهند .

مزایای ویزای سرمایه گذاری در استان کبک:

-عدم نیاز به زبان انگلیسی یا فرانسه

– متقاضی هیچ تعهدی نسبت به سرمایه گذاری دیگری در کانادا نخواهد داشت.

-متقاضی می تواند پس از دریافت ویزا ، به هرنقطه از کانادا نقل مکان نماید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این نوع ویزا، لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید.

مهاجرت ازطریق استارت اپ، یعنی کار افرینی وراه اندازی کسب وکاردر استانهای مختلف کانادا از قبیل استان پرنس ادوارد ، استان مالتیوبا و استان بریتیش کلمبیا

برای این نوع مهاجرت، متقاضی باید دارای سابقه کار مدیریتی بوده وکار ویا بیزنسی را در کانادا راه اندازی نماید . کانادا به کسانی که دریکی از استانهای زیر سرمایه گذاری نموده وکسب وکار راه اندازی کنند اقامت دائم می دهد که این اقامت شامل همه اعضای خانواده می گردد.