قوانین و مسئولیت حقوقی

قوانین و مسئولیت حقوقی

کاربر محترم از اینکه به سایت ما توجه می نمایید بی نهایت متشکریم هدف ما جلب رضایت شما با رعایت کامل قوانین و اصول اخلاقی و صداقت می باشد. لطفا مطالب زیر را به دقت مطالعه نمایید.

بدینوسیله به اطلاع می رسانیم مطالب این سایت بر اساس آخرین اطلاعات و قوانین مصوب تهیه و تنظیم و دسته بندی شده است و صرفا جهت اطلاع رسانی کلی راجع به قوانین و شرایط مهاجرت طراحی شده است و لذا به کاربران سایت توصیه می شود برای اطلاعات دقیق تر و راهنمایی بیشتر و اطمینان از صحت و سقم مطالب سایت و یا تغییر قوانین، قبل از هر اقدامی با کارشناسان ما تماس بگیرند. نظر به اینکه قوانین و مقررات مربوط به ویزا و مهاجرت به آمریکا ، کانادا و امارات مرتب درحال تغییر است ، لذا مدیریت این سایت هیچ گونه مسئولیتی بابت عدم اصلاح مطالب ، حذف یا اضافه نمودن قوانین در سایت ندارد و تا زمانی که متقاضی ویزا با دفتر ما قرارداد رسمی امضا ننموده مسئولیتی متوجه مدیریت سایت و شرکت ما نخواهد بود.

ضمنا متاسفانه با توجه به گسترش تخلفات و جرائم الکترونیکی و هک شدن سایت ها توسط برخی از سودجویان، چنانچه در ارتباط با استفاده از این وب سایت مشکلات سخت افزار یا نرم افزاری برای کامپیوتر شما و یا دیگران پیش آید و یا در صورت بروز مشکلاتی از قبیل افشاء و هک شدن اطلاعات شما ، مدیریت وب سایت و”شرکت کاور آل” هیچ گونه مسئولیتی نخواهند داشت لذا مسئولیت استفاده از این وب سایت مستقیما برعهده خودتان می باشد. ما این حق را داریم که بنا به صلاحدید خود ، قسمتهایی از وب سایت یا کامنت ها و مطالب توهین آمیز، خلاف قوانین را حذف کرده و یا مانع دسترسی دائم یا موقت به برخی قسمت های سایت شویم

ما به عنوان مسئولین سایت متعهد می باشیم حدالامکان اطلاعات بروز و صحیح در اختیار کاربران سایت قرار دهیم و تلاش می کنیم که کلیه مدارک و اطلاعات شخصی و محرمانه که شما در اختیار ما قرار می دهید را حفظ کنیم ولی در صورتی که این اطلاعات بصورت غیر عمدی و بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس اشخاص ثالث قرارگیرد، هیچ مسئولیتی از لحاظ مادی و معنوی متوجه ما نخواهد بود.

ضمنا لازم به یادآوری است که در قسمت ” تماس با ما ” شماره تلفن ها و آدرس های ما قید شده است و شرکت ما هیچ نماینده دیگری غیر از موارد ذکر شده ندارد لذا توصیه می شود متقاضیان و کاربران محترم فقط از طریق همین وب سایت و شماره تلفن های ذکر شده با ما ارتباط برقرار نمایند تا خسارتی از طرف سودجویان و دلالان به آنها وارد نشود.

در پایان لازم به ذکر است هرگونه برداشت و کپی برداری از مطالب این وب سایت منوط به اجازه کتبی مدیریت سایت می باشد و درصورت تخلف پیگرد قانونی خواهد داشت.