تعهد ما به شما ارائه خدمات صادقانه، حرفه ای و سریع است

آیا شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید به آمریکا یا کانادا مهاجرت کنید؟ اگر شرایط مهاجرت را به خوبی در این سایت بررسی نمایید متوجه خواهید شد که راه ها و روش های گوناگونی برای مهاجرت به آمریکا یا کانادا وجود دارد که بسیار به هم شبیه هستند اما با کمی دقت متوجه خواهید شد که راهکارها با هم فرق دارند و لذا پرکردن دقیق فرم ها و درخواست صحیح نوع ویزا و ضمیمه کردن مدارک لازم و کافی بسیار حائز اهمیت است و می تواند روند بررسی را سریعتر کرده و زمان پروسه را کاهش دهد.

البته ناگفته نماند که در شرایط فعلی بنا به دلایل سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی محدودیت های بسیاری برای مهاجرت به کانادا و آمریکا برای برخی ملیت ها از جمله ایرانیان وجود دارد.لازم به ذکر است بطور کلی مهاجرت به آمریکا و کانادا امری بسیار پیچیده و پروسه ای زمان بر است و لذا توصیه می شود تا در این مورد از همان ابتدا با وکلاء و کارشناسان زبده مهاجرتی ما مشورت نمایید تا مسیر دریافت ویزا آسانتر و مطمئن تر پیش رود.

باتوجه به محدودیتهای فعلی، ما به هیچ عنوان صدور ویزا برای آمریکا یا کانادا را گارانتی و تضمین نمی کنیم ولی متعهد می باشیم با بهره گیری از متخصصین، کارشناسان و زبده ترین وکلای آمریکایی و کانادایی بهترین مشاوره و راهکار را برای نیل به مقصود تهیه مدارک و دریافت ویزا، در اختیار شما عزیزان و موکلین محترم قرار دهیم. ما از همان ابتدا تا پایان کار در کنار و همراه شما خواهیم بود. لطفا  با ما در تماس باشید.