درباره ما

درباره ما

با ما به بهترین ها دسترسی دارید زیرا کیفیت دستور کار ماست!

خانم هلن فدائی وکیل و حقوقدان ایرانی الاصل ، مدیر عامل مجموعه شرکتهای Coverall فعالیتهای کاری و حقوقی خود را از 20 سال پیش با موفقیت در امارات متحده عربی آغاز نمود و باعث افتخار است که بسیاری از تجار بین المللی و صاحبان مشاغل در ایران و بسیاری از کشورهای جهان با نام و فعالیتهای حرفه ای او آشنا هستند. خانم هلن فدائی تحصیلات خود را در دانشگاه شهید بهشتی (ملی سابق) در ایران و امارات به پایان رسانده است و در حال حاضر با سالها تجربه و سابقه کاری درخشان و صدها پرونده موفق در امور حقوقی و مهاجرتی فعالیت می نماید.

و همچنین وی دارای شماره فایل RR0472280 از دفتر پذیرش کانون وکلای ایالت کالیفرنیای آمریکا The State Bar of California می باشد.

خانم هلن فدائی سالها عضو فعال شورای بازرگانی ایرانیان ( Iranian Business Council ) در امارات متحده عربی بوده و وکالت افراد برجسته و شرکت های بزرگ بین المللی از سراسر جهان را با موفقیت برعهده داشته است.

در حال حاضر شرکت “Coverall Legal Services” به شماره ثبت 201802910548 واقع در لوس انجلس با بهره گیری از بهترین و زبده ترین وکلا و کارشناسان رسمی مهاجرت از آمریکا ، کانادا و امارات در زمینه ارائه خدمات حقوقی ، تحصیلی و مهاجرتی به شما عزیزان فعالیت می نماید.

ضمنا با کمال افتخار اعلام می داریم که خانم هلن فدائی دارای لایسنس نوتری (تایید و گواهی امضای اسناد) از ایالت کالیفرنیا تحت شماره 2265642 نیز می باشد.

ممکن است برای شما عزیزان جای سوال باشد که چرا در این نوشته از عبارت “مجموعه شرکتهای کاور ال” استفاده شده است؟! پاسخ به این سوال این است که مدیر عامل شرکت کاور ال ، علاوه بر امور حقوقی با بهره گیری از بهترین متخصصین و کارشناسان در زمینه های مختلف ، فعالیت گسترده ای را در ایالات متحده آمریکا شروع کرده و با تلاش ، کوشش و پشتکار فراوان و طی دوره های آموزشی لازم کلیه لایسنس ها و مجوزهای رسمی مورد نیاز را از دولت کالیفرنیا دریافت نموده است که از آن جمله می توان از مجوز خرید و فروش املاک ، مجوز دریافت انواع وام های مسکونی و تجاری و امور بیمه نام برد که هر یک در شاخه مربوطه به شکل مستقل و البته تحت نظارت خانم هلن فدائی فعالیت می نمایند.

در پایان امیدواریم بزودی با حمایت و همراهی شما دوستان عزیز ، شعبات مختلفی از این شرکت را تاسیس نموده و همواره خدمات صادقانه، شفاف، کاملا حرفه ای، سریع و با کیفیت به موکلین و مشتریان عزیزمان در سراسر دنیا ارائه نمائیم و لبخند شادی و رضایت را بر لبان شما، عزیزان و فرزندان دلبندتان بیاوریم.

شایان ذکر است که این سایت فقط به امور مهاجرت و تحصیل در آمریکا، کانادا و امارات می پردازد.